Dokumenter til årsmøte FFN-treff 2018

Våren har nå virkelig tatt tak, og FFN-treffet nærmer seg med stormskritt. Invitasjon til treffet finnes her, og Årsmøteinnkallingen kan leses her. Vi har her lagt ut noen viktige dokumenter det er verdt å lese.

  • Årsberetningen for FFN  kan leses her
  • Regnskap 2017 og budsjett 2018 kan leses her
  • Revidering av regnskap kan leses her her
  • Valgkomiteens innstilling kan leses her
  • Innkommende saker til behandling årsmøte kan leses her
  • Ny lovmal NHKF kan leses her  

Alle disse dokumentene finnes også i menyen Organisasjon→Referater-økonomi-saker-valg.

Vi ser frem til treffet på Lampeland, og håper så mange som mulig av våre medlemmer kommer på årets FFN-treff, Årsmøte og Årsmøteutstilling. Vær med å bidra til at FFN`s 30-års jubileum blir en minnerik opplevelse for så mange som mulig!

 

Posted in Nyheter aktiviteter, Nyheter organisasjon.