Medlemskontingent i FFN for 2018

Godt Nytt År til dere alle!

Som de fleste har registrert har nå NKK sendt ut faktura for medlemskap i de lokale harehundklubbene for 2018. Den fakturaen inkluderer ikke medlemskontingenten i FFN. Som vi tidligere har informert skal fakturaen for medlemskontingenten i FFN i år sendes ut av NKK, men den fakturaen er ikke klar enda. Først må NHKF og NKK bli ferdige med å legge alle medlemmene i raseringene inn i NKK sitt system. Når dette er klart vet vi ikke enda, men vi vil informere på hjemmesiden og Facebook når det skjer. Neste år vil alt bli sendt på samme faktura.

De av FFN sine medlemmer som ikke er medlem av en lokal harehundklubb vil også få fakturen for medlemskapet i FFN fra NKK.

Som tidligere oppfordrer vi alle våre medlemmer om å være medlem av en lokal harehundklubb.

 

Hvis noen har spørsmål, kontakt oss gjerne på mail:  ffnstyre@gmail.com

 

 

Mvh

Styret i FFN

Posted in Nyheter organisasjon.